بازارسازان

بازارسازان

بازارسازانTel:88-0000-0000

انواع موارد اجاره خودرو

اجاره خودرو جهت تشريفات

اجاره خودرو مي تواند با هدف اعتبار بخشيدن به مجموعه و شركت باشد. بسياري از شركت ها جهت انجام مراسمات كاري و يا عقد قرار داد با شركت هاي مطرح داخلي و خارجي خودروهاي اجاره اي لوكس و تشريفاتي را به همراه راننده اجاره مي كنند. از جمله خودروهايي كه براي اين منظور مي توان اجاره نمود مي توان به بنز، بي ام و، اپتيما و كيا مي باشد كه فول امكانات هستند و خيلي جنبه تشريفاتي دارند.

اجاره خودروهاي لوكس

معمولا افراد در مسافرت هاي كوتاه مدت خود علاقمند هستند كه تجربه رانندگي با خودروهاي لاكچري را داشته باشند به همين دليل هنگامي كه به مناطق توريستي مانند جزيره كيش، قشم و يا شمال ايران سفر مي كنند اقدام به اجاره اين خودروها مي نمايند. از جمله خودروهاي لوكس اجاره اي در ايران كه اكثرا كروك، كوپه يا دو درب هستند مي توان به هيونداي ولستر، بي ام، بنز و بي ام و اشاره نمود.

اجاره ماشين فرودگاه

برخي از افراد هنگام رزرو بليط هواپيما اقدام به اجاره خودرو نيز مي كنند تا اين ترتيب به محض اينكه به فرودگاه مقصد رسيدند بتوانند با تحويل خودرو مورد نظر به برنامه ها و كارهاي خود طبق برنامه رسيدگي نمايند. معمولا فرودگاه هاي بزرگي مانند فرودگاه بين المللي امام خميني داراي شركت هاي اجاره اتومبيل هستند و مسافراني كه به اتومبيل نياز دارند اين خدمات را ارائه مي دهند. به طور كلي شركت هاي اجاره دهنده اتومبيل تمامي اتومبيل هاي خود را بيمه بدنه مي كنند تا در صورت به وجود آمدن هر گونه اتفاقي بيمه هزينه آن را بپردازد. بنابراين مسافران نيازي به گرفتن بيمه اضافي از شركت اجاره خودرو نخواهند داشت زيرا تنها يك هزينه اضافي براي آن ها خواهد بود و اگر خسارتي به ماشين وارد شود بيمه به طور كامل آن را مي پردازد.

 

https://mrbilit.com/mag/how-to-rent-car/

ادامهـ مطلبـ
| ۱۷ تير ۱۳۹۹ | ۱۲:۰۸:۳۹ | hsi
،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

جستجوگر


درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 67
بازديد ديروز : 12
بازديد كل : 3473

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان